Про Нас

МАТРИЦЯ ТУТ!!!
Гламур видають за прогрес...
БРЕХНЯ!

Гламур -- деградація, сон душі, виховання споживача...

А ПОКИ МИ СПИМО, НАШІ РІЧКИ БРУДНІЮТЬ, ПОВІТРЯ ЗАГАЗОВУЄТЬСЯ, ЛІСИ
ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ НА СМІТНИКИ, А ЛЮДИ СТАЮТЬ БАЙДУЖИМИ ОДИН ДО ОДНОГО!!!


«МІЖНАРОДНИЙ РОДИННИЙ МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
«ЯК НАМАЛЮВАТИ ПТАХА...»

Присвячується Душі...

ДУША жива...
Вона хоче справжнього –
Тепла, Розуміння, Любові та Щирості...
А ще ЧИСТОТИ!!!

Душа кожної людини так схожа на ПТАХА!!!

Фестиваль-альтернатива масовій культурі, орієнтованій на штучні,
споживацькі цінності, які стирають візерунки націй та нехтують екологією!!!

Фестиваль-дія, де любов, співчуття і взаємодопомога є основою для подальшої долі людства!
Фестиваль-Свято, бо співтворчість щирих людей завжди свято!!!
Лейтмотив фестивалю — білий вірш французького поета Жака Превера «Як намалювати Птаха»,
а його втілений образ — птахи, створені дітьми!

Ми, батьки, відповідаємо за створення світу, сприятливого і безпечного для наших дітей.

Чужих дітей не буває.

Міжнародний мандрівний родинний фестиваль "Як намалювати птаха..." - є один з проектів Громадської організації "Фонд "Відкрита політика"

Основна мета фестивалю : через спільну творчість сприяти формуванню відповідальної, правдивої і щирої поведінки.

Основні завдання фестивалю:
• сприяти формуванню доброзичливої поведінки через створення під час акцій атмосфери добра та любові;
• стимулювати дітей і дорослих до творчості, до реалізації їх внутрішнього потенціалу;
• привернути увагу батьків до необхідності «чути дитину», важливості щирого діалогу між поколіннями;
• показати духовний світ українців через співтворчість дітей та дорослих – представників різних національних культур;
• сприяти формуванню культури користування новими медіа та протидії електронної агресії, поширенню нехімічних залежностей;
• пропагувати екологічну культуру відпочинку;
• підтримувати соціальні і творчі ініціативи в місцевих громадах.


Соціальні проекти в 2008-2016 рр.:

• «Прочитай дитині книжку»
• «Напиши свою мрію…»
• «Великдень в Космачі: Перфоманс «Як намалювати птаха…»
• «Давай дружити!»
• «Трипільське коло-2008: Територія дитинства»
• «Орелі: З бабусиної скрині»
• «Екран – для нас!»
• «Ой хто, хто Миколая любить…»
• «Екран - для нас! Будуймо Європу разом з дітьми і для дітей»
• «Трипільське коло-2009:«Ой, прилетів соловейко на нашу земельку»
• «Давай дружити. Разом з нами!»
• «Краса розмаїття: З бабусиної скрині»
• Родинний центр «Як намалювати птаха…»
• Дитяча медіа студія «ПТАХИ»
• Шкільний етнофестиваль «Великоднє коло»
Міжнародний родинний мандрівний фестиваль "Як намалювати птаха...", 2011, 2012 рр. в с. Космач
. "Від екології душі - до екології Всесвіту" спільно з Київським природничо-науковим ліцеєм N 145. 2009-2013 рр.
. Міжнародна медіа-школа в Космачі 2012р.

Міжнародна зелена школа спільно з Міжнародним родинним фестивалем "Як намалювати птаха..." 2012-2016 рр.

Усі проекти, здійснені в 2008-2016 рр. реалізовані фестивалем «Як намалювати птаха..» на засадах волонтерства

Подробиці - на сайті фестивалю www.ptahy.com.uaЗ ДІТЬМИ ТА ДЛЯ ДІТЕЙ

«Фонд «Відкрита політика» був створений як неурядова організація у 2008 році. Ініціаторами і засновниками Фонду були - політолог Ігор Жданов, художник Оксана Денисевич, еколог Оксана Пацелюк, народний майстер з витинанки Ольга Шинкаренко, історик Ірина Жданова. Генеральним директором Фонду до листопада 2014 р. був Ігор Жданов, канд.політ.наук, активний учасник процесу демократичних змін в Україні. Нині Фонд очолює Ірина Жданова, канд.істор.наук.   Місія «Фонду «Відкрита політика» - сприяння формуванню демократичного, правового, соціально-орієнтованого суспільства на засадах сталого розвитку, розвитку наукового потенціалу країни, поглибленню інтегрованості молоді в європейський простір, вихованню та становленню людей нового покоління з повагою до традиційних цінностей.

У своїй діяльності Фонд постійно співпрацює як з місцевими, так і з центральними органами влади, міжнародними організаціями, місцевими громадами. Активну підтримку проектам та ініціативам Фонду надають: Міністерство освіти та науки, Міністерство соціальної політики, парламентські комітети, ЮНІСЕФ, органи місцевого самоврядування. Така форма роботи сприяє налагодженню комунікацій та національному діалогу.  

Постійними інформаційними партнерами Фонду є: УНІА «Укрінформ», «Інтерфакс», радіо «Промінь», радіо «Ера», телеканали ICTV, TVi, з 2014 р. – ЕспресоTV.  

Напрямки діяльності Фонду: - вплив на формування державної політики у сферах: захисту прав дітей та молоді; реформування науки та освіти; вирішення питань міжнародної екологічної безпеки та охорони довкілля, включаючи реалізацію конкретних проектів і програм на регіональному та загальнонаціональному рівнях; - налагодження комунікацій з місцевими громадами задля просування ідеї сталого розвитку; - сприяння формуванню міжкультурного діалогу в умовах розмаїття, поваги до традиційної української культури та культур національних меншин; - сприяння діалогу між поколіннями, соціальній солідарності; - формування культури користування медіа, профілактика електронних агресій, підготовка юних журналістів; - популяризація науки у суспільстві, налагодження комунікацій між школами, ВНЗ, науковими інститутами, родинами для плекання юних вчених. - розробка та проведення заходів, спрямованих на здійснення психологічної реабілітації, надання соціальних та освітніх послуг, постраждалим від воєнного конфлікту на Сході України.

Досвід Фонду в управлінні грантами:

«Дослідження дотримання прав дітей національних меншин в Україні» (2009); «Формування міжкультурного діалогу у юних журналістів» (2009); «Сучасні методи роботи з учнівською молоддю в умовах культурного розмаїття» (2010); «Дитяча медіа студія «Птахи» – майданчик для формування цінностей свободи слова» (2011); «Міжнародна медіа школа – майданчик формування європейських цінностей» (2012). Гранти реалізовані за підтримки Посольства Швейцарії. «Представлення позиції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Брюсселі» (2013, Фонд «Відродження»); Міжнародний конкурс інноваційних еко-проектів для сіл «Зелена школа-зелене життя» (2014); Всеукраїнський фестиваль науки (2015) Міжнародна зелена школа (2015) Гранти реалізовані за підтримки Посольства Франції). Соціологічне дослідження, під час якого були опитані виборці, які планували взяти участь у виборах до Верховної Ради України щодо вступу до НАТО та взаємовідносин з Росією (проводилося GfK Ukraine у вересні 2014 р.); Участь у семінарі ОБСЄ на тему «Покращення ефективності ОБСЄ шляхом зміцнення співробітництва з відповідними регіональними та міжнародними організаціями» (м. Варшава, 12-14 травня 2014 р.); Проект «Допомога 9 та 11-класникам із зони АТО: соціальний та освітній супровід» (за підтримки Міністерства освіти та науки та Міністерства соціальної політики); Інформаційна кампанія, приурочена 21 сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (COP 21) в Парижі (за підтримки Посольства Франції).

На постійній основі у Фонді працює 6 осіб (на громадських засадах), до реалізації проектів та ініціатив залучаються експерти, волонтери. У Фонді проходять практику студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, НаУКМА.