<- Назад

Про Родинний Центр "Як намалювати птаха..."

Центр працює в Печерському районі м. Києва у приміщенні Фонду “Відкрита політика».

Метою Центру є виховання поваги до національних традицій, збереження родинних цінностей, формування культури користування новими медіа, сприяння міжкультурному діалогу, підтримка творчих ініціатив, налагодження контактів між учнями з різних міст і сіл України, з різних країн. На думку організаторів, співтворчість дітей та дорослих - ефективний інструмент для досягнення цієї мети.

Центр було створено в жовтні 2009 р. на базі Печерської гімназії 75 м. Києва, в якій продовжує працювати шкільний родинний центр.

В Центрі працюють майстерня соломо плетіння, писанкарства, традиційної глиняної іграшки; декоративного розпису; Осередок Козацької Лицарської Школи з вивчення мистецтва бою "Гопак"; Школа традиційного танцю та народних забав; Центр профілактики нехімічних залежностей «МЕДІА і Я»; дискусійний клуб Валерії Грушевської. Реалізовано багато інтегрованих соціально-культурних ініціатив, про які можна дізнатися на сайті www.ptahy.com.ua.
З вересня 2010 р. по лютий 2011 рр. проект здійснювався за фінансової підтримки Благодійного фонду гімназії № 75 в партнерстві з Київським палацом дітей та юнацтва. У вересні 2010 р. відбувся семінар з презентацією проекту створення Родинного центру.

В 2010 р. Родинні центри створено при школах в с. Хотів Київської обл. та с. Штормове АР Крим (за підтримки місцевих громад). Зацікавилися цим досвідом і у Львівській, Сумській, Вінницькій областях, де планується відкриття родинних центрів.

З березня 2011 р. Родинний центр «Як намалювати птаха…» працює як інформаційно-ресурсний центр для реалізації проектів з малими містами і селами України.

В березні-квітні 2011 р. київські родини ініціювали проект «Подільска хата на Великдень», який Родинний центр «Як намалювати птаха…» реалізував спільно з ліцеєм-інтернатом м. Тульчин Вінницької обл.

В 2012 р. Родинний центр надав організаційно- методичну допомогу в проведенні родинного сільського етнофестивалю в с. Ходосівка Київської обл., шкільного етнофестивалю в спеціалізованій школі N17 м. Києва, в інтернат- ліцеї м. Тульчина.

З 2010 р. спільно з Київським природничо-науковим ліцеєм N145 Цент реалізує проект "Від екології Душі - до екології Всесвіту". В 2012 р. започатковано Зелену школу. Працює анімаційна родинна майстерня.

На думку організаторів, Родинний центр "Як намалювати птаха..." має стати осередком обміну кращими практиками роботи з дітьми, молоддю, родинами.

Запрошуємо всіх, хто не байдужий до проблеми дитинства до співпраці.

ПЛЕКАЙМО ДІТЕЙ РАЗОМ!

Адреса Родинного центра "Як намалювати птаха...":
м. Київ, вул. Шовковична, 11, оф.6
Тел.: 044 253 21 39

Ролик про Родинний центрДодано 2010-05-22 00:16:35