<- Назад

Розклад роботи фестивалю

дрова для вогнища 5 липня 2014 р., субота
- Заїзд, поселення
- Зелений фітнес
- Підготовка до свята Івана Купала: заготовка опудал Івана та Марічки під керівництвом художника-кераміка Зої Предко, засовка дров та підготовка місця для купальської ватри

6 липня 2014 р., неділя
- Пошук купальської Марени
- Заготовка качанів під керівництвом Ірини Фоміної
- Майстер-клас з плетення вінків, модератор - пані Наталя
- Виступ дитячого колективу "Світлячок"
- Народні забави та купальські звичаї: танці, співи, спалення опудал та купальських колес, спускання вінків на воду, історія свята, карпатські легенди біля ватри

7 липня 2014 р., понеділок
- Веселі лабораторії: лекція "Хімічний вулкан", лектор - Ковтун Олена Миколаївна
- Зелений фітнес
- Майстер-клас із виготовлення іграшок з сухої трави, модератор - пані Наталя
- Лекція з історії середньовічної медицини, лектор - Олег Магдич
- Школа гончарства, модератор - Зоя Предко

8 липня 2014 р., вівторок
- Зелений фітнес
- Веселі лабораторії: лекція "Синтетичні та природні барвники", лектор - Олена Миколаївна
- Майстер-клас з соломоплетіння, модератор - Раїса Павленко
- Похід на сироварню

9 липня 2014 р., середа
- Веселі лабораторії: лекція "Світ речовин - розділення речовин", лектор - Олена Миколаївна Ковтун , «Художнв візерунки на молоці», модератор – Наталія Башмакова
- Зелена косметологія, модератор - Ярина Жданова
- Майстер-клас із соломоплетіння, модератор - Раїса Павленко
- Народні забави із фольклористом Оленою Видрич
- Школа гончарства: робота на гончарному кругу, розкатування пластів, поливання їх ангобом для техніки сграфіто, розпис кераміки
- Лекція з астрономії «Загадки Всесвіту», лектор – Анатолій Тугай
- Тіньовий театр: вистава «Хатка, у якій жив Джек» та імпровізація від учасників Зеленої школи
- Похід в музей Довбуша, екскурсію проводив Михайло Дідишин

10 липня 2014 р., четвер
- Зелений фітнес
- Веселі лабораторії: лекція «Індикатори», лектор – Олена Миколаївна Ковтун; лекція «Дивний світ грибів», лектор – Богдана Братчик; мильні бульбашки, модератор – Вадим Кучменко; вимірювання фізико-зімічних характеристик води природних джерел, модератор - Наталія Башмакова
- Соломоплетіння, модератор – Раїса Павленко
- Танці та забави для дітей, модератор – фольклорист Олена Видрич
- Лекція з астрономії, лектор – Анатолій Тугай
- Фотоекскурсія, модератор – Михайло Іванів
- Школа гончарства, модератор – Зоя Предко
- Тіньовий театр, модератор – пані Наталя
- Етновечірка
- Астрономічні спостереження, модератор – Анатолій Тугай

11 липня 2014 р., п’ятниця
- Зелений фітнес
- Веселі лабораторії: хімія, модератор – Олена Миколаївна Ковтун, фізика, модератор – Наталія Башмакова, «Дивний світ грибів», модератор – Богдана Братчик
- Школа юного винахідника, модератор – Вадим Кучменко
- Лекція з історії Українського національного визвольного руху, лектор – Олег Магдич
- Майстер-клас «Іграшка-пташка» з текстильних матеріалів, модератор – пані Наталя
- Соломоплетіння, модератор – Раїса Павленко
- Школа гончарства, модератор – Зоя Предко
- Лекція з фізики, лектор – Наталія Башмакова
- Зустріч з членом УПА Олексою Кушнірчуком
- Фотолабораторія, модератор – пан Михайло
- Етновечірка, модератор – Олена Видрич
- Вимірювання провідності води на Ставнику, модератор – Наталія Башмакова
- Зелена косметологія: «Гіалуронова кислота у косметології», модератор Ярина Жданова
12 липня 2014 р., субота
- Літургія на храмове свято
- Прогулянка ярмаркою
- Презентація робіт переможців конкурсу інноваційних проектів для сіл «Від зеленої школи – до зеленого життя!», доповідачі: Роман Кривохижа «Опалення оселі за допомогою енергії вітру», Андрій Орлов «Утилізація батарейок»
- Лекція «Вода», лектор – Наталія Башмакова
- Лекція «Хімія морозива», лектор – Ярина Жданова
- Народні танці, забави, автентичний спів
- Лекція «Фізика музики», лектор – Роман Колодка
- Молекулярна кулінарія, модератор – Олена Миколаївна Ковтун

13 липня 2014 р., неділя
- Запис повстанських пісень у Олекси Кушнірчука, модератори – Олег Магдич та Юрій Коваль
- Зелений фітнес
- Школа винахідника (англійською мовою)
- Веселі лабораторії
- Соломо плетіння, модератор – Раїїса Павленко
- Гончарство, модератор – Зоя Предко
- Майстер-клас із виготовлення іграшок з текстильних матеріалів, модератор – пані Наталя
- Похід до каменя Довбуша
- Прес-конференція
- Лекція з піар-комунікацій, лектор – Алла Григоріївна
- Фотолабораторія
- Танці, забави з гуцульськими музиками
- Астрономічні спостереження, модератор – Анатолій Тугай

Додано 2014-07-10 11:38:12

репетиціятягаємо сіно для опудалвиготвлення МарениМарічка