<- Назад

10 листопада до Дня науки Фонд "Відкрита політика " організував прес-конференцію, присвячену презентації проекту "Даруймо добро на Різдво. Допоможемо дітям Донбасу!"

10 листопада до Міжнародного дня науки в ім’я миру і розвиткувідбулася прес-конференція, присвячена презентації проекту - "Даруймо добро на Різдво. Допоможемо дітям Донбасу!"

Організатор: НГО "Фонд "Відкрита політика"

Учасники: Ірина Жданова – директор соціальних програм Фонду "Відкрита політика"; Ігор Постольник – координатор проекту "Даруймо добро на Різдво. Допоможемо дітям Донбасу!"; Ярослава Дмитрук – координатор Міжнародної зеленої школи, волонтер Бібліотеки Майдану; Валерій Гладунець - фольклорист, волонтер; Тарас Компаніченко - кобзар, лірник, керівник ансамблю "Хорея Козацька", волонтер, громадський діяч.


В часи війни найбільш вразливими та незахищеними залишаються діти. Українські діти побачили її на власні очі… Вона забирає їхнє майбутнє… Зруйновані стіни рідних будинків, рідної школи… Покоління епохи ГУГЛ за лічені дні стало поколінням епохи ГРАД. Що МИ можемо зробити для них вже сьогодні?
За словами одного з ініціаторів проекту – директора соціальних програм НГО "Фонд "Відкрита політика" Ірини Жданової, «проект об’єднав багатьох волонтерів - наукову інтелігенцію, митців, студентів, які мають небайдуже серце. Мета - зберегти освітній, науковий потенціал Донбасу, допомогти дітям зі шкіл та ліцеїв Донбасу підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та стати студентами українських вишів; відпочити в гуцульському високогірному селі Космач в атмосфері веселих різдвяних свят. А головне - відчути серцем тепло і затишок української родини». Освітня програма відбуватиметься в рамках Зимової сесії «Школа біля печі» Міжнародної зеленої школи з 5 по 19 січня в с. Космач Косівського району Івано-Франківської області.
Як анонсують організатори, двотижнева посилена програма навчання включатиме лекційні та практичні курси, лабораторні роботи з біології, хімії, фізики та історії. На дітей також чекають святкування Різдва (колядки, вертеп, традиційні різдвяні страви), різноманітні майстер-класи, етновечірки, а також активний відпочинок у зимових Карпатах.
Керівниками та модераторами секцій виступатимуть викладачі, аспіранти та студенти з університетів Шевченка, провідних ліцеїв Донбасу та м. Києва. Допомагати їм будуть волонтери Міжнародної зеленої школи – переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад.

У рамках проекту передбачений збір благодійних пожертв, які будуть використані для оплати проїзду, проживання дітей та їх родин, вчителів з Донбасу.
Картка Приватбанку 4149 4978 0830 6205, Подолянюк Владислав Юрійович.
Звіт про витрачені кошти буде публічно представлено на сайті www.ptahy.com.ua та в соцмережах.
Публічний звіт Фонду за 2013 р. , інформацію про Міжнародну зелену школу та проект «Допоможемо дітям Донбасу!» можна переглянути на сайті www.ptahy.com.ua, на сторінках Міжнародної зеленої школи у фейсбуці та вк.


Довідка. Фонд «Відкрита політика» є організатором щорічного Міжнародного родинного фестивалю «Як намалювати птаха…» (з 2008 р.) в рамках якого відбуваються не тільки майстер-класи з традиційної культури, проходить також Міжнародна медіа-школа, Зелена школа, Школа юних журналістів (в АР Крим). На базі НГО "Фонд "Відкрита політика" успішно діє Міжнародна зелена школа (в липні 2014 року відбулася вже ІІІ сесія), яка об’єднує НГО, юних науковців, молодих вчених, університетську молодь з України та Європи і спрямована на виховання екологічної відповідальності, наукового світогляду. Протягом року волонтери Зеленої школи проводять наукові уікенди для родин. Наступний буде 28 листопада 2014 року на базі фізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.
Було розроблено й видано аналітичну доповідь "Аналіз дотримання прав дітей національних меншин в Україні" (отримав гриф МОН України), проведено Міжнародну медіа-школу (спільно з мультиплікаторами з Німеччини), зроблено 8 мультфільмів на тему "свобода". Продовжує працювати Дитяча медіа-студія "Птахи".
Фонд є організатором круглих столів з питань дитячого телебачення, молодої науки в Україні. 10 листопада 2014 р. відбувся круглий стіл за участю молодих вчених, юних науковців, народних депутатів, представників МОН. Матеріали – на сайті www.ptahy.com.ua.Додано 2014-11-05 11:09:13