<- Назад

Анонс інформаційної кампанії "Чистий четвер" та теми прес-конференцій

ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з Посольством Франції запрошує долучитися до промо-кампанії приуроченої 21-й сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, яка відбуватиметься 30 листопада - 11 грудня 2015 р. в Парижі.

Інформаційна кампанія являє собою цикл регулярних щотижневих (пропонується четвер) прес-конференцій в Національній агенції «Укрінформ» під загальною темою «Від екології цінностей - до екології Всесвіту: виклики в умовах глобальних змін клімату». Одночасно, виходитимуть тематичні програми на одному із каналів суспільного мовлення, інтерв’ю, блоги на порталі LB.ua, матеріали на інших медіа-ресурсах. Щотижня відбуватимуться обговорення окремого аспекту теми, долучитися до яких запрошуємо політиків, науковців, дипломатів, публічних осіб, всіх небайдужих.

Заходи:

- 29 жовтня. Презентація інформаційної кампанії «Чистий четвер» в НАУКМА під час Міжнародної конференції «Кліматичні зміни та охорона навколишнього середовища, виклики для сучасного міста» у рамках COP21 за участю експертів з Франції та України.
- 30 жовтня. Науково-популярні лекції експерта з Франції пані Клое Марішаль-Шеваньє, викладача геохімії Ліонського університету 1 імені Клода Бернара для юних науковців та вчителів, викладачів університетів. Одночасно відбудеться скайп-лекція для учасників в Сєвєродонецьку, за підтримки Луганського обласного Інституту педагогічної післядипломної освіти.
- 5 листопада - 10 грудня. Проведення щочетверга шести тематичних прес-конференцій в Національній агенції «Укрінформ», за участю вчених, політиків, дипломатів, експертів, представників місцевої влади, активістів, відомих митців. Учасниками конференцій також будуть - Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон та Посол України у Франції Олег Шамшур, народні депутати України. Передбачаються також скайп-конференції з експертами з різних регіонів України, а також з Франції, Польщі, ін. країн.
Організатори: ГО»Фонд»Відкрита політика», Український гідрометеорологічний інститут ДСНС та НАН України, УНІА «Укрінформ», Французький інститут, за підтримки Посольства Франції в Україні.
- Одночасно, щочетверга на одному із каналів Суспільного мовлення, інших ресурсах виходитимуть науково-популярні програми, блоги, метою яких є донесення ідеї важливості зміни свідомості людини. Тематика - різна, включає і поради метеорологів: чиста вода, вплив метеорології на ведення сільського господарства, метеозалежність людини інші.
- 9 листопада. В агенції «Укрінформ» круглий стіл до Всесвітнього дня науки в ім’я миру , який відзначається 10 листопада. Одна з панелей – «Роль науки для прийняття політичних рішень з проблем глобальних змін клімату».
Організатори: ГО»Фонд»Відкрита політика», Український гідрометеорологічний інститут ДСНС та НАН України, УНІА «Укрінформ», Французький інститут, за підтримки Посольства Франції в Україні.
- 28-29 листопада. “Науковий Еко-вікенд” для всієї родини від Міжнародної зеленої школи, Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, Французького інституту в Україні, Київського палацу дітей та юнацтва, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Національної організації скаутів України, за підтримки посольства Франції та МАН України. В програмі: наукові експерименти, майстерня прогнозу погоди, складання мап, науково-популярні лекції, метеобій, еко-квест та розвиваючи ігри, екологічна ігротека, майстер класи. На завершення свята дитячий спектакль про довкілля.
- 17 грудня. Підсумкова прес-конференція та круглий стіл (узг).
Промо інформаційної кампанії розпочалося ефірами 15 та 22 жовтня на радіо «Промінь» з академіком, астрономом Климом Чурюмовим, метеорологом Світланою Краковською.


Теми прес-конференцій:
05.11 – Нова кліматична політика та енергетична стратегія України. Початок 11.00
12.11 – Вплив змін клімату на водозабезпечення, водоспоживання і продовольчу безпеку. Початок 14.00
19.11 – Гідрометеорологічна безпека та сталий розвиток місцевих громад. Початок 12.00
26.11 – Клімат змінюється – чи встигне людство?! Початок 12.00
03.12 – Кліматична політика України та позиція сторін на COP 21. Початок 12.00
10.12 - Кліматична доктрина і сталий розвиток країни за результатами COP 21. Початок 12.00
17.12 - Підсумковий круглий стіл з учасниками COP21, міжнародними експертами.Час узг.

9.11 – Круглий стіл до Міжнародного дня науки «Молода наука України: національні та глобальні виклики

Організатори: ГО "Фонд "Відкрита політика", Український гідрометеорологічний інститут ДСНС та НАН України, Міжнародна зелена школа, УНІА «Укрінформ», Французький інститут за підтримки Посольства Франції в Україні.

Інформаційні партнери: Громадське радіо, Радіо ЕРА-FM, радіо «Промінь», lb.ua.

Додано 2015-11-11 10:57:45