<- Назад

Родинний фестиваль в с.Космач на Гуцульщині: весна, літо 2017

Іра Мартиновська,гурток декоративного  розписуКПДЮ Родинний фестиваль "Як намалювати птаха..." традиційно проходить разом з Міжнародною зеленою школою в с. Космач Косівського р-ну Ів-Франківської обл.
Цього року під час фестивалю будуть пленери, заняття з художниками: викладачем Державної художньої школи Людмилою Ричкаловою, з Галиною Касянчук. В програмі також створення тіньового театру, майстер-класи з місцевими народними майстрами.
Вітається участь родиною. Проживання в місцевих садибах.

Програма XIII Міжнародного родинного фестивалю "Як намалювати птаха..."
Великдень в Космачі
1-9 травная

Спільно з весняною сесією Міжнародної зеленої школи:

В програмі:
- майстер класи з писанкарства, вивчення різних технік, творчі зустрічі писанкарями;
- Великдень в Космачі: традиції святкування;
- майстер класи з традиційної кухні, з виготовлення сирних коників;
- вивчення традиційних гуцульських танців;
- English Speaking Club;
- Fun Science ( наукова секція буде анонсовано додатково);
- майстер клас з основ фото шопу;
- дискусійний медіа клуб (перегляд фільмів та обговорення);
- походи в гори;
- екскурсія в Музей писанки в Коломиї.
Більш детально програма розробляється відповідно до потреб, віку, рівня знань групи учасників.
Проживання - в садибі з гарячою водою, 4 разове екологічне харчування.
Розмір групи: 20 дітей, обов'язковий супровід 2 вчителів, або 10 дітей у супроводі 1 вчителя. Супроводжуючі відповідають за дисципліну, безпеку, трансфер. За рахунок організаторів оплачується проїзд, проживання, харчування та гонорар вчителів (гонорар - 1500 грн. ).
Можлива участь окремих родин, або дорослих без дітей.
Умови проживання - будуть анонсовані окремо. Програма є цікавою і для дітей, і для дорослих.
Вартість путівки: 2 800 грн. Увага! В ціну не входять трансфер та медична страховка.
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1TpKVyHbAvb-DZ9zSq4OuRFhDoRDIL-eli25pkaBuQ_M/viewform?edit_requested=true. Якщо їде група дітей у супроводі з вчителями, реєструються лише вчителі, керівники групи.

Розклад літніх сесій:
- 1-11 червня;
- 12- 25 червня;
-26 червня- 9 липня (попередньо заброньовано);
- 10 липня - 23 липня (заброньовано);
- 24 липня - 6 серпня;
- 7 серпня- 20 серпня;
Програма літніх сесій: 2 наукові секції + мистецтво + журналістика + етно-майстерні+екскурсія в Коломию або Косів + походи в гори + іноземна мова. Можливі додаткові факультативні екскурсії. Програма літніх сесій приурочена пам’яті видатного українського вченого, астронома Кліма Чурюмова, який активно співпрацював з Міжнародною зеленою школою. В програмі передбачені лекції, фільми, презентації про вченого, дослідження комет, вивчення комп’ютерних програм з астрометрики разом з учнями Кліма Чурюмова. Буде також створено мультфільм за його дитячими творами. Більш детально програма буде анонсована додатково. Програма розробляється відповідно до потреб, віку, рівня знань групи учасників.
Проживання в садибі: з 4 разовим екологічним харчуванням, гарячою водою, туалетом.
Розмір групи: 20 дітей, обов'язковий супровід 2 вчителів, або 10 дітей у супроводі 1 вчителя. Супроводжуючі відповідають за дисципліну, безпеку, трансфер. За рахунок організаторів оплачується проїзд, проживання, харчування та гонорар вчителів (гонорар - 1500 грн. ).
Можлива участь окремих дітей з різних шкіл. В такому випадку буде формуватись окрема змішана група.
Можлива участь родин або окремих дорослих. В такому випадку оплачується оргвнесок (до 1 квітня). Поселення – самостійно. Оргкомітет надає контакти садиб в Космачі.

Вартість путівки на сесії 1-11 червня та 21 серпня-29 серпня складає 4000 грн. при умові оплати до 25 квітня. Пізніше - 4 600 грн.
Вартість путівки на всі інші сесії - 4 900 грн. при умові оплати до 25 квітня. Пізніше - 5 600 грн.
Увага! В ціну не входить трансфер та медична страхівка. Для резервування місць на літні сесіі обов'язковою є 20% оплати до 1 квітня.

Можлива додаткова сесія 1-9 травня ( дати орієнтовні). Вартість путівки 3 800 грн.

Довідково. Родинний фестиваль "Як намалювати птаха..." відбувається з 2008 р. З 2012 р. Він проходить спільно з Міжнародною зеленою школою. Міжнародна зелена школа створена у 2012 року спільно з вченими, митцями з метою впровадження STREAM-освіти в Україні, формування зелених цінностей, єднання в щирому спілкуванні і співтворчості.
Заходи проводяться круглий рік: табори для школярів (окремі групи є і для наукових ліцеїв, мистецьких шкіл, загальноосвітніх закладів) та родин під час шкільних канікул в Карпатах (с. Космач Косівського р-ну Ів-Франківської обл.); наукові вікенди для всієї родини у Києві, в інших містах і селах, експедиції в обсерваторії, заповідники. З 2014 – діє спеціальна програма для школярів з Донбасу та Криму. У Зеленій школі кожен проект містить наукову, мистецьку, етно- , медіа- екологічну компоненту. Заняття відбуваються в зеленому просторі.
МЗШ сприяє поширенню STREAM освіти через участь організаторів та учасників (учнів, вчителів, директорів) в теле- та радіо- програмах. Окремим напрямком є організація круглих столів та робота в робочих групах в парламенті та МОН. Більше - на сайті ГО "Фонд "Відкрита політика" http://openpolicy.org.ua/.

Коротка презентація роботи – за посиленням http://igs.openpolicy.org.ua/mizhnarodna-zelena-shkola-stvorena-u-2012-roku-z-metoyu-vprovadzhennya-stream-osvity-v-ukrayini/


Більше інформаціі: igs.openpolicy.org.ua та на сторінках МЗШ у Fb та Вк.
Ролики про попередні сесіі на Yоutube каналі ГО "Фонд "Відкрита політика": https://m.youtube.com/channel/UCRQsTD5VkXGlqev9JV7pA-Q

Питання надсилайте на адресу: igskosmach@gmail.com
Тел: 0 (44) 279 00 96, +380 (68) 024 51 69

Від екології Душі – до екології Всесвіту!

Додано 2017-03-07 08:59:30